ליצירת קשר

השאר פרטים וניצור עמך קשר

  מערכות גילוי וכיבוי אש

  שריפה פתאומית מהווה מצב חירום משמעותי אשר מעמיד את כל האנשים והציוד שנמצא באזור בסכנה. על מנת להבטיח את הטיפול הראשוני האיכותי ביותר במצבים מסוכנים אלו, חשוב יהיה לוודא את התקנתן של מערכות גילוי  אש. מערכות אלו נדרשות מבעלי עסקים על פי חוק והן יהיו אלו אשר יצילו חיי אדם וימנעו הריסה של רכוש וציוד במצבי דליקה. את רכישת מערכות חשובות אלו ניתן יהיה להשלים בחברת א.מ מערכות אבטחה המובילה את התחום זה למעלה מ- 32 שנים.

  הכירו את תפקידן של מערכות גילוי וכיבוי אש

  גילוי מוקדם של שריפה וכיבוי שלה יכול בהחלט להציל חיים. על כן, מוסדות, מפעלים ומקומות רבים נוספים מתקינים מערכות גילוי וכיבוי אש. מערכות אלו מספקות מענה בטיחותי חשוב אשר נוגע גם בנקודות הבאות:

  • בשלב הראשון, המערכות הללו מזהות את נוכחותו של עשן ואש ומכאן מבצעות מספר פעולות. מתריעות על השריפה לבעלי המקום וכוחות כיבוי האש, ובשעה שמערכת הגילוי משולבת על מערכת הכיבוי, הרי שהפעלתה תביא גם להפעלת מנגנוני כיבוי מסוגים שונים אשר יספקו את הטיפול המיידי באש.
  • מערכות כיבוי פועלות בניסיון "לחנוק" את האש. זאת בשיטות שונות, בין אם בעזרתם של ספרינקלרים, או מתזים אשר כוללים חומרי כיבוי מיוחדים. חשוב לציין כי התאמת המערכת ופעולותיה השונות לשגרת יומכם הינה חשובה ועל כן מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מיומנת ומנוסה בתחום.

  בטיחות היא לא מילה גסה

  שמירה על הבטיחות בכל היבט במקום התעסוקה הינה חיונית ולא ניתנת להתפשרות. כך שגם בעת בחירת והתקנה של מערכות גילוי וכיבוי אש, חשוב יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומיומנת אשר משלימה כל משימה על הצד הטוב ביותר. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת א.מ מערכות אבטחה המנוסה אשר עומדת בכל התקנים הדרושים על מנת להבטיח את בטיחותכם, הבטיחות של העובדים שלכם וכל הסובבים אתכם.

  ליצירת קשר

  השאר פרטים וניצור עמך קשר   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט