ליצירת קשר

השאר פרטים וניצור עמך קשר

  מערכות אזעקה מתקדמות מבית א.מ מערכות אבטחה

  מהמותגים הגדולים עם מספר מרכזי ניטור ועד למערכות בדגמים פשוטים שאפשר לצפות בהן ממכשירים חכמים, יש מאות אפשרויות של מערכת אזעקה לבית לבחירה. מערכת האזעקה הטובה ביותר הופכת את החיים לבטוחים ונוחים יותר מבלי להיקלע להוצאות גבוהות או להתקין מערכת מורכבת מדי.

  המומחים בחברת א.מ. מערכות אבטחה יסייעו לכם לבחור את מערכת האזעקה שתתאים לצרכים שלכם ולביתכם, ויענו על שאלותיכם כדי לסייע לכם להבין מה לחפש במערכת אבטחה לבית.

  תכונות מערכת אזעקה לבית

  לפני הבחירה בסוג אחד של מערכת אזעקה לבית, חשוב להבין את מאפייני ההגנה הדרושים, ולבחור בהתאם אזעקה מורכבת או פשוטה. מערכות אבטחה עושות יותר מאשר להרחיק פולשים מהבית. הן יכולות גם לשלוח התראה לטלפון הנייד כשהילדים חוזרים הביתה מבית הספר או שהן מתריעות על אדם שנמצא מחוץ לדלת בכל שעות היממה.

  חבילת הציוד והתכונות הנכונות תלויות במטרות השימוש במערכת. בשוק של היום, ישנם שלושה סוגים עיקריים של מערכת אזעקה לבית שאפשר לבחור מה: אוטומציה ביתית, ציוד אבטחה וניטור סביבתי.

  אוטומציה של בית חכם: טכנולוגיה חכמה מתאימה ללוח הזמנים וההעדפות של המשפחה. אוטומציה ביתית יכולה להשאיר את האורות דולקים בזמן שבני הבית מרוחקים, או מותאמת אישית להעדפות ההגנה הנדרשות.

  ציוד אבטחה: מערכת אזעקה לבית בדגם קלסי כמו אזעקת פריצה, גלאי שבירת זכוכית ומצלמה חיצונית מתאימה לבעלי בתים שמעוניינים להשיג הגנה מפני בעיות כמו פריצה, גניבה או ונדליזם.

  ניטור סביבתי: ציוד כמו אזעקות עשן, גלאי וכיבוי אש נכנסים לקטגוריה זו. משפחות עם בתים ישנים, במיוחד, צריכות לחפש מכשירים בקטגוריה זו.

  אפשרויות מערכות אזעקה מקצועיות בהשוואה למערכות בהתקנה עצמית

  מערכות אבטחה יעילות שמספקות מגוון אפשרויות הגנה, צריכות להיות מותקנות רק על ידי המומחים בתחום. הצוות המקצועי של חברת א.מ. מערכות אבטחה, שיש לה ניסיון של 32 שנים בתחום, יסייעו לכם לבחור מערכת אזעקה לבית שתואמת את הצרכים שלכם, ויבצעו התקנה מקצועית של מערכת שתשרת אתכם היטב לטווח הארוך.

  אנחנו מתמחים בשיווק והתקנת מגוון מערכות אבטחה כמו מערכות אזעקה; מכשירי הקלטה; מערכות אינטרקום; מערכות כניסה ביומטריות; ומגוון מערכות אבטחה מתקדמות שיתאימו לצרכי ההגנה שלכם.

   

  ליצירת קשר

  השאר פרטים וניצור עמך קשר   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט