ליצירת קשר

השאר פרטים וניצור עמך קשר

  מערכות אבטחה למפעלים

  א.מ מערכות אבטחה הינה מומחית בתחום האבטחה ובעלת ניסיון של יותר מ 32 שנים, בהקמה ותחזוקת מערכות אבטחה למפעלים. אזורי תעשייה ושטחי מפעלים דורשים מערכות אבטחה ייחודיות ומורכבות. שטחי המפעל מורכבים ממספר גדול של חללים, אזורי הטענה, שטחי משרדים, מחסנים, חניה ועוד. כל חלל דורש התייחסות שונה וציוד מתאים. מערכות האבטחה במפעל כוללות ציוד מתקדם, מצלמות אבטחה נסתרות , מערכות ניתור ואזעקה, אינטרקום לבית ומערכות שליטה, המאפשרות צפייה ובקרה על כל חלקי המפעל בכל שעות היממה ותנאי מזג האוויר.

  על מערכת האבטחה במפעל לשמור מפני פורצים וגנבים, לפקח על פעילות העובדים במפעל ולסייע בניתור וניתוב הפעילות והתנועה במפעל. מערכות אבטחה למפעלים דורשות תכנון מקדים והבנה ספציפית של הצרכים והפתרונות המוצעים בשוק.

  הכירו את יתרונות מערכות אבטחה למפעלים

  מערכת האבטחה במפעל פותחת אפשרויות רבות לבעליו, מקטינה את הסכנות ומייעלת את פעילות המפעל. יתרונות בולטים לדוגמא:

  • מערכת אבטחה מאפשרת צפייה בפעילות המפעל, בכל חלקיו, בזמן אמת ובזמן עבר.
  • דרך חדרי הבקרה ניתן להדריך, לבקר ולפקח על פעילות העובדים, ממקום אחד.
  • מערך מצלמות וחדר בקרה מאפשר ראיה רוחבית של המפעל, בעזרתה ניתן למנוע תקלות ולאפשר תיאום של המפעל כולו. החל מהכוונת משאיות ועד תיזמון הליכת העובדים לחדר האוכל.
  • כיסוי חיצוני של המפעל במצלמות אינפרא, מאפשר אבטחה גבוהה נגד גניבות ופריצות.
  • מצלמות אבטחה רבות, משלבות מערכות אזעקה לבית הפועלת בהתאם להגדרות המותאמות אישית.
  • שומרים טובים ככל שיהיו, אינם מסוגלים לפקח על מפעל שלם ללא מערכת מצלמות מקצועית.
  • ציוד מקצועי ואיכותי המותקן בצורה נכונה מוגן מפגעי מזק האוויר ומחזיק לאורך זמן.

  מערכות אבטחה למפעלים

  מערכות אבטחה למפעלים להגה מקסימלית

  כל מפעל מכיל בתוכו ציוד יקר ורגיש, חומרי גלם ייחודים ומכונות מורכבות. על מנת לשמור על הנכסים שלנו, עלינו לאבטח אותם בצורה מקצועית, מקיפה ומותאמת לצרכיו האישיים של כל מפעל. עם יותר משלושה עשורים של פעילות וניסיון, חברת א. מ מערכות אבטחה, מקימה מערכות אבטחה לעסק, המותאמים לצרכיו האישיים של כל לקוח. בעזרת צוות מקצועי ומיומן, ציוד מתקדם ואיכותי מהמובילים בעולם וליווי צמוד ואישי.

  ליצירת קשר

  השאר פרטים וניצור עמך קשר   מערכת אזעקה לבית פרטי 

   מחפשים אחר מערכת אזעקה לבית פרטי? רוצים להבטיח את תחושת הביטחון בכל עת במקום בו אתם והמשפחה נחים בלילות ומבלים בו את הימים? במידה והתשובה היא כן, הרי שחברת א.מ מערכות אבטחה תהווה את הכתובת הנכונה עבורכם. חברתנו מעמידה בפני לקוחותיה מגוון רחב של מערכות אזעקה ואבטחה אשר מעניקות את תחושת הביטחון לכל דיירי ובאי הבית. הבטיחו גם אתם את קבלת המענה המקצועי והאיכותי ביותר בתחום וצרו קשר עם חברתנו כבר היום.

   הכלי היעיל ביותר להגנה על בטחון המשפחה

   חברת א.מ מערכות אבטחה, שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בתכנון והקמה של מערך האבטחה שיהווה את הכלי היעיל ביותר להגנה של ביטחון משפחתכם ורכשוכם. אנשי המקצוע ויועצי הביטחון המובילים של חברתנו יעמדו לשירותכם בכל עת, יסייעו באפיון הצרכים שלכם ויתאימו עבורם את המענה האיכותי והמוביל בתחומו. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום ואנו נספק את המענה התכליתי והמקצועי ביותר עבור כל שאלה או בקשה אשר עשויה להתעורר בנושר. לפרטים נוספים צרו קשר באתר  או חייגו 053-5563300.

   מערכת אזעקה לבית פרטי – מיגון אפקטיבי לתחושת ביטחון מירבית

   אין ספק כי התקנה של מערכת אזעקה לבית פרטי מעניקה לכל אדם את ההזדמנות ליהנות מיתרונות רבים כשבראשם עומדת תחושת הביטחון המירבית. אך על מנת להבטיח את קבלת המענה הרצוי עלינו, חשוב יהיה להכיר את סוגיהן השונים של מערכות האזעקה והחלקים המשלימים אותן בצורה אפקטיבית: מערכת אזעקה קווית אשר דורשת חיווט של כל הבית, מערכת אזעקה אלחוטית שלא דורשת חיווט, מערך מצלמות אבטחה אשר ניתן לזיהוי, מערך מצלמות נסתרות שלא ניתן לזהות את מקום התקנתן, טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום, לחצני מצוקה.על מנת להבטיח את יצירתו של מערך האבטחה המתקדם והאיכותי ביותר, זה שתואם בצורה מדויקת כל צורך שלכם ושל תוואי השטח של ביתכם, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר תתכנן את המערכת על כל רבדיה.

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט