אינטרקום לבית

התקנת מערכות אינטרקום

גרים בבניין דירות ורוצים לפקח על הכניסה למבנה? אולי רכשתם בית פרטי ותרצו להתקין אינטרקום בכניסה אליו? אינטרקום, ללא כל צל של ספק, הוא כלי חושב המתווך בין המרחב האישי שלכם לבין העולם שבחוץ. בכדי לשמור על הביטחון האישי שלכם לפקח על כל תזוזה לא רצויה של אנשים לשטח האדמה שלכם, אינטרקום לבית יסייע לכם רבות.

כיצד בוחרים אינטרקום לבית?

כאשר עוברים לגור בדירת קרקע או בבית פרטי, חשוב ליצור אפקט התראה באמצעותו פורצים או אנשים לא מוזמנים יבינו את הרמז הבולט ויסתייגו מלהיכנס לנכס שלכם. אלו סוגי אינטרקום קיימים? בואו נסקור בקצרה את חלקם.

 1. אינטרקום עם קודן – בבואם להתקין אינטרקום, בעלי נכס פרטי רבים מוסיפים לו קודן. בעזרתו של אינטרקום המשולב עם קודן, פתיחת הדלת וסגירתה מתבצעת בקלות רבה יותר וזאת משום שאין צורך במפתח. במידה והחלטתם להתקין אינטרקום בשער הכניסה לבית ולא בדלת עצמה, הגעתם להחלטה חשובה לא פחות: צעד זה יסייע להרחיק אורחים לא קרואים וליצור אלמנט הרתעה חשוב.
 2. אינטרקום מצלמה – מערכת אינטרקום המשלבת בתוכה מצלמה מאפשרת לדיירי הבית לזהות את האורחים בטווח ביטחון – ולאפשר להם כניסה לשטח הבית. ישנם מכשירי אינטרקום עם מצלמה המשלבים גם תג קירבה. שימוש בתג זה מסייע לדיירי בית בו גרים גם ילדים או בני נוער המתקשים לזכור את קוד הכניסה לבית. נסיעת התג איננה עול, להיפך – תג זה ניתן לחבר למחזיק מפתחות; אלמנט חשוב לצורך נוחות וניידות התג.
 3. אינטרקום עם שני לחצנים – בין אם אתם גרים בבית פרטי או במבנה בעל שתי יחידות דיור – ובהתאם, בעל שתי כניסות נפרדות, אל חשש! ישנם סוגי אינטרקום המתאימים גם עבורכם. אינטרקום בעל שני לחצנים, למשל, יסייע בשליטה על כל כניסה באופן נפרד.

התקנת אינטרקום בבית – אמצעי ביטחון שימושי

בין אם החלטתם להתקין אינטרקום עם מצלמה או אינטרקום הדורש תג קירבה מזהה, החשיבות בשימוש במכשיר זה העצומה. א.מ מערכות אבטחה יסייעו לכם בבחירה בסוג האינטרקום הרצוי עבורכם לצד התקנתו המקצועית.

בבניין או במשרד, אך גם בבית הפרטי – האינטרקום מאפשר לנו להחליט ולסנן – מי ייכנס ומי יישאר בחוץ. חברת א.מ מערכות אבטחה, מאמינה, שעם ציוד מיצרן איכותי, והתקנה מקצועית – תקבלו תוצאה אמינה שתישמר לאורך זמן. רק נשאר לבחור את מערכת אינטרקום לבית המתאימה לכם.

סוגי מערכות אינטרקום לבית

יש סוגים רבים של מערכות אינטרקום. אבל איזה מהם הכי מתאים לנו?

 • אינטרקום אפרכסת – המוכר והפשוט. פאנל חיצוני עם כפתור התקשרות, וחיבור שפופרת בתוך הבית, המאפשרת לשוחח, או לפתוח את הדלת.
 • אינטרקום עם מסך – הפאנל החיצוני כולל מצלמה, המחוברת למסך שנמצא בתוך הבית ומאפשר לראות ולדבר, או לפתוח את הדלת.
 • אינטרקום לקו טלפון – חיבור לקו הטלפון בבית. במקום לחבר את האינטרקום לשפופרת משלו, מחברים אותו לטלפון הביתי. כשמישהו לוחץ על הכפתור שבחוץ – הטלפון הביתי מצלצל.
 • אינטרקום למרכזיה – מחובר למרכזית IP, מאפשר שימוש באינטרקום דרך כל מרכיב במרכזיה.
 • אינטרקום אלחוטי עם חיבור לאינטרנט – מחובר לרשת האלחוטית של הבית, מקבל נתונים דרך ה-Wifi, לא צריך חיווט, מלבד חשמל לפאנל החיצוני.
 • אינטרקום כזה פועל גם דרך אפליקציה לסמארטפון – ברגע שמתקבלת קריאה באינטרקום, היא מגיעה למסך בבית וגם לנייד הפרטי שלכם, כך שתוכלו לראות מי נמצא מחוץ לבית, לשוחח איתו ואף לפתוח לו את הדלת. מתאים מאוד להורים שהילדים שלהם לבד בבית ומאפשר להם לפקח על כל מה שקורה ועל מי שרוצה להיכנס לבית.
 • אינטרקום קודן – לוח מקשים המאפשר כניסה באמצעות הקשה של קוד. מי שיודע את הקוד יוכל להיכנס באופן עצמאי.
 • טביעת אצבע, תג קרבה או צ'יפפתיחת הדלת מתאפשרת באמצעות טביעת אצבע, או תג או שבב.

כך או כך, טווח המחירים משתנה בהתאם לסוג המערכת וליצרן שתבחרו.

החלטתם להתקין אינטרקום לבית?

כדי להימנע מתקלות ולהבטיח הנאה לאורך זמן מהמוצר שרכשתם, בדקו  את מיומנותו של בעל המקצוע, בדקו המלצות וניסיון, כמו גם את איכות הציוד והחומרים שהוא משתמש בהם.

א.מ. מערכות אבטחה, תדריך אתכם לאורך כל הדרך ותתאם בין הצרכים שלכם לבין המערכת הדרושה לכם והתקנתה.

אינטרקום לבית

השאירו פרטים:

אינטרקום לבתים פרטיים

אחד המרכיבים במעטפת ביטחון של בנייני מגורים ושל בתים פרטיים הינו התקנת מערכת אינטרקום. השם העברי של מערכות מהסוג האמור הינו מקשר פנים. ואכן, מערכות האינטרקום נועדו לתקשורת פנימית בין חלקים שונים של מבנה, עסק או בית פרטי. ואולם השימוש הנפוץ ביותר במערכות אינטרקום הינו זיהוי מבקרים ופתיחה מרחוק של דלתות כניסה לבתים משותפים ווילות. מהי בדיוק מערכת אינטרקום ואיך היא בנויה? אילו סוגי מערכת אינטרקום קיימים בשוק? היכן ניתן להשיג מערכות אינטרקום איכותיות כולל התקנה מקצועית? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בסוגיות הללו.

מה זה בדיוק אינטרקום לבית?

מערכת מקשר פנים, היא מערכת אינטרקום, נועדה כאמור לתקשורת פנימית. הטכנולוגיה המודרנית מצאה את הדרך לייצר תקשורת קולית בין שני צדדים מרוחקים הנמצאים באזורים שונים במבנה. בדרך כלל, אחד הצדדים נמצא בחזית המבנה או בכניסה אליו והצד השני נמצא באחד החללים במבנה, שזה אומר באחת הדירות. לחילופין, המערכת מקשרת בין חללים שונים במבנה בלי כל צורך בקיומו של קו טלפון חיצוני. מקומות עבודה שונים, כולל גם מפעלים יצרניים ואחרים, עושים שימוש קבוע במערכת אינטרקום כתחליף הולם לטלפון קווי. אבל השימוש המקובל ביותר במערכות כאלה הוא במבני מגורים.

סוגים שונים של מערכות אינטרקום

בתחילת הדרך, לפני כמה עשורים, מערכת האינטרקום הייתה בעיקרה מערכת שמע. מערכת כזאת לא אפשרה שיחות פנים אל פנים, אלא רק שיחות במתכונת שיחות טלפוניות. בשנים האחרונות נוספו סוגים שונים של מערכות, המאפשרות גם זיהוי פנים וניהול שיחות פנים אל פנים בין שני אנשים הנמצאים משני צידי הקו במערכת. היתרון הגדול של מערכות כאלה טמון בעובדה שניתן לנהל באמצעות שיחות בצורה פשוטה, ולזהות אנשים המעוניינים להיכנס למבנה. יותר ויותר בתי מגורים פרטיים או מבני מגורים ובתים משותפים, מתקינים מערכות כאלה כחלק ממערכת מיגון כוללת. אם יש לכם עניין בהתאמה והתקנה של מערכת אינטרקום לבית, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של א מ מערכות אבטחה לבית ולעסק יחזרו אליכם בהקדם. הם למדו את הצרכים וההעדפות שלהם ויתאימו עבורכם את המערכת הדרושה לכם.

אינטרקום אלחוטי לבית פרטי

אין ספק כי מערכת אינטרקום לבית פרטי מעניקה לאנשים רבים את האפשרות לשלוט בצורה יעילה ואפקטיבית על כניסת אנשים לבית. על מנת להתאים את המערכת הנכונה לכל צורך שלכם, חשוב בשלב הראשון להגדיר אותם בצורה מדויקת בעזרתה של חברת א.מ. מערכות אבטחה הותיקה בתחומה בשלב הבא, אנשי המקצוע המנוסים שלנו יציגו בפניכם את המערכת הנכונה לכם ואף יסייעו בהתקנה מקצועית ואיכותית שלה במקום.

מערכות אינטרקום לבית פרטי

כשאתם מחפשים אחר מערכת אינטרקום לבית פרטי, אתם למעשה בוודאי רוצים למצוא מערכת איכותית ויעילה אשר יכולה להעניק לכם את האפשרות ליהנות גם מן הנקודות הבאות:

 • תוספת מתקדמת למערכת אבטחה חדשה ומשופרת.
 • יכולת טכנולוגית גבוהה.
 • זמן תגובה מהיר.
 • שירותי התקנה, תחזוקה ותיקונים.
 • מחיר נוח ומשתלם.

מערכת אינטרקום ביתית

חשוב לציין כי רק עצם נוכחותה של מערכת זו הינו בעל יכולת הרתעה לגורמים פליליים שונים. מעבר לכך, הרי שהאינטרקום מאפשר לכם את יכולת השליטה האולטימטיבית על כניסתם של אנשים לביתכם. כך תוכלו לדעת האם מדובר בחברים של הילדים, או שמא מדובר בפורצים המתחזים לבעלי מקצוע. מערכת אינטרקום יעילה איכותית תהיה זו שתוכל להעניק לכם את היכולת לזהות את האנשים שנמצאים מצידה השני של הדלת, זאת מבלי לפתוח אותה ולחשוף את עצמכם ואת כל באי הבית הסכנה. הבטיחו את המענה היעיל ביותר עבור הביטחון שלכם וצרו קשר עם חברתנו כבר היום לקבלת המענה המקצועי והמוביל בתחומו.

אינטרקום ביתי אלחוטי בהתאמה אישית

חשוב לציין כי כל מערכת אינטרקום לבית פרטי כוללת המלצות שונות אשר מתאימות לאופן השימוש, המיקום שלה ודרישות המשתמשים בה. חשוב לוודא כי המערכת תכלול את כל המענה המתאים לכם באופן אישי, זאת גם במידה ותרצו כי מערכת זו תכלול מצלמות המופעלות על ידי חיישני תנועה. צרו קשר כבר היום עם חברת א.מ. מערכות אבטחה, והבטיחו את התקנתה של מערכת האינטרקום הביתית האיכותית ואפקטיבית ביותר בתחומה.

עוד בנושא

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר